Результат розгляду справи по ДТП (ст. 130 КУпАП)

Сьогодні в судовому засіданні Апеляційного суду м. Києва працівники компанії довели факт невинності клієнта в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння).

Протокол про перебування в стані наркотичного сп'яніння та інші матеріали по клієнту було складено у зв'язку з тим, що у нього в цей день трапився конфлікт з колишнім працівником правоохоронних органів, який вирішив помститися клієнту нашої компанії шляхом залучення його до адміністративної відповідальності (позбавлення права керування транспортними засобами і сплата штрафу в розмірі 10 200 гривень).

Співробітник поліції, який склав протокол про адміністративне правопорушення, не зміг пояснити в судовому засіданні чому він вказав в матеріалах в якості свідка свого колишнього знайомого, між яким відбулися неприязні стосунки з особою, яка притягається до відповідальності (в даному випадку прямо вбачається зацікавленість свідка в залученні до відповідальності нашого клієнта). Інший свідок, який був допитаний в суді, також вказав, що були неприязні стосунки між особою, яка притягається до відповідальності, і колишнім працівником правоохоронних органів. Також свідок зазначив, що він (колишній працівник правоохоронних органів) був дуже збуджений, кричав, вимагав швидко скласти протокол, однак наш клієнт, зазначив свідок, поводився спокійно і адекватно, будь-якого сп'яніння у нього не помітив.

Крім вищевикладеного, працівник поліції, який підготував матеріали, відмовився відповідати на питання про відсутність у нього повноважень пред'являти вимоги водіям про проходження медичного обстеження на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння (на той момент мав право пред'явити таку вимогу працівник міліції, а не поліції).

Ми не можемо залишити без уваги і ту обставину, що на стадії розгляду справи в суді першої інстанції клієнт захищав свої права і інтереси самостійно, в результаті чого суд визнав його винним у скоєнні адміністративного правопорушення, позбавив права керування транспортними засобами та зобов'язав сплатити штраф. Однак, з метою оскарження судового рішення, клієнт вирішив звернутися за правовою допомогою до наших фахівців, що призвело до успішного результату.

Отже, в черговий раз рекомендуємо своєчасно звертатися до фахівців в області права за правовою допомогою.