Представництво в суді - найбільша ймовірність виграти справу

представництво в судіЗа законом, кожен громадянин має право захищатися як самостійно, так і за допомогою адвоката - замість нього на суді може бути присутній його представник. Існує безліч ситуацій, в яких представництво в суді доцільно і виправдано, в деяких з них більш логічно буде використовувати в якості представника родича або близького знайомого, але іноді краще в якості представника використовувати адвоката. У такому випадку, він зможе повноцінно захищати права клієнта, незалежно від того, звинувачують його або ж він сам подав позов.

представництво в судіПередаючи представництво в суді професіоналу, клієнт дає йому більшу кількість повноважень, ніж просто наймаючи його, як консультанта. За допомогою довіреності можна навіть не бути присутнім на суді, наприклад, якщо замовник перебуває за кордоном або просто не має такого бажання. Дане питання оформляється через довіреність, всі повноваження представника обумовлюються в повному обсязі, в тому числі дозвіл ставити підпис, пред'являти зустрічний позов, подавати апеляцію і т.д.

Якщо вибрати правильного і грамотного представника в суді, можна значно вплинути на хід справи просто тим, що він добре розбирається в законах, і не дасть себе обдурити. Адже правильний захист - гарантія вдалого результату.

Також ви можете подивитися статтю "Послуги адвоката - це незамінна допомога".