Наша команда

Годня Антон Алнурович

Адвокат (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 4633 от 27 вересня 2011 року), керуючий партнер Адвокатської компанії «Годня і Партнери», має більше семи років загального юридичного стажу роботи.

За свою професійну діяльність брав участь у врегулюванні багатьох складних юридичних питань своїх клієнтів - від корпоративних суперечок (спорів між власниками підприємств) до спадкових, трудових та інших цивільних правовідносин, в якості захисника брав участь у кримінальних справах.

У своїй повсякденній діяльності Годня Антон Алнурович націлений на побудову правильної стратегії захисту інтересів клієнтів, задоволення їх запитів та отримання результату. Цікавиться складними неординарними справами, відповідально та уважно підходить до їх вирішення. Цінує довгострокові відносини з клієнтами, взаємну повагу та довіру.

Кириченко Кристина Максимівна

Юрист та партнер Адвокатської компанії «Годня і Партнери»

За час своєї професійної діяльності Кириченко Кристина Максимівна успішно захищала інтереси клієнтів в усіх судових інстанціях, а також в процесі досудового врегулювання спорів.

В роботі з клієнтами відрізняєтся наполегливістю, індивідуальним та сучасним підходом до кожної проблеми. Головними її принципами були і залишаються чесність, порядність та вірність своїй справі.

При розробці стратегії та в роботі зі справою застосовує чіткий системний підхід, любить організаційність та акуратність, уважно аналізує судову практику, а у відносинах зі своїми клієнтами цінує щирість і взаєморозуміння.