Результат розгляду справи по ДТП (ст. 130 КУпАП)

Сьогодні в судовому засіданні Апеляційного суду м. Києва працівники компанії довели факт невинності клієнта в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння).

Протокол про перебування в стані наркотичного сп'яніння та інші матеріали по клієнту було складено у зв'язку з тим, що у нього в цей день трапився конфлікт з колишнім працівником правоохоронних органів, який вирішив помститися клієнту нашої компанії шляхом залучення його до адміністративної відповідальності (позбавлення права керування транспортними засобами і сплата штрафу в розмірі 10 200 гривень).

Співробітник поліції, який склав протокол про адміністративне правопорушення, не зміг пояснити в судовому засіданні чому він вказав в матеріалах в якості свідка свого колишнього знайомого, між яким відбулися неприязні стосунки з особою, яка притягається до відповідальності (в даному випадку прямо вбачається зацікавленість свідка в залученні до відповідальності нашого клієнта). Інший свідок, який був допитаний в суді, також вказав, що були неприязні стосунки між особою, яка притягається до відповідальності, і колишнім працівником правоохоронних органів. Також свідок зазначив, що він (колишній працівник правоохоронних органів) був дуже збуджений, кричав, вимагав швидко скласти протокол, однак наш клієнт, зазначив свідок, поводився спокійно і адекватно, будь-якого сп'яніння у нього не помітив.

Крім вищевикладеного, працівник поліції, який підготував матеріали, відмовився відповідати на питання про відсутність у нього повноважень пред'являти вимоги водіям про проходження медичного обстеження на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння (на той момент мав право пред'явити таку вимогу працівник міліції, а не поліції).

Ми не можемо залишити без уваги і ту обставину, що на стадії розгляду справи в суді першої інстанції клієнт захищав свої права і інтереси самостійно, в результаті чого суд визнав його винним у скоєнні адміністративного правопорушення, позбавив права керування транспортними засобами та зобов'язав сплатити штраф. Однак, з метою оскарження судового рішення, клієнт вирішив звернутися за правовою допомогою до наших фахівців, що призвело до успішного результату.

Отже, в черговий раз рекомендуємо своєчасно звертатися до фахівців в області права за правовою допомогою.

На цьому тижні в Адвокатській компанії «Годня і Партнери» виграно три судові справи.

02 червня 2017 року Партнер компанії Кристина Кириченко відстояла права та інтереси клієнта, що пов’язані із правом на спадкування майна померлого родича. На жаль, поширеними є випадки, коли після смерті людини з’являються так звані «цивільні дружини» померлого та намагаються відсудити майно. Професійно побудована стратегія захисту інтересів клієнта призвела до максимально позитивного результату. Крім того, сьогодні у другому судовому засіданні Кристина відстояла право клієнта на отримання страхового відшкодування від страхової компанії, яка відмовилась його виплачувати перед зверненням до суду.

Третя справа, яка успішно завершена спеціалістами компанії під керівництвом керуючого партнера Антона Годні, пов’язана зі спором на нерухоме майно, в якому один із власників, всупереч інтересам клієнта компанії як іншого співвласника, намагався стягнути суму компенсації вартості нерухомого майна.

Завершення двох судових процесів

На цьому тижні в Адвокатської компанії «Годня і Партнери» успішно завершено дві судові справи.

Перша справа стосується стягнення одним із співвласників компенсації вартості частки в спільному нерухомому майні (однокімнатній квартирі) за статтею 364 Цивільного кодексу України, в якій Клієнт нашої Компанії (другий співвласник) був в якості відповідача. Розглянувши справу, суд встановив, що сторона позивача не змогла довести наявність можливості у нашого Клієнта виплатити відповідну компенсацію, тобто стягнення з відповідача вартості частки в нерухомому майні може поставити його в скрутне матеріальне становище і стати причиною залишення його взагалі без нерухомого майна. Така позиція суду висловлювалася ще Верховним Судом України в січні 2016 року і, на наш розсуд, є більш справедливою по відношенню до обох сторін, ніж існуюча до цього розповсюджена практика стягнення з співвласника фактично примусової грошової компенсації, незважаючи на його бажання і матеріальний стан.

У другій справі співробітники Компанії відстоювали право Клієнта на спадкове майно (трикімнатну квартиру), на яке претендували інші особи. Приймаючи рішення, апеляційний суд встановив, що рішення суду першої інстанції є цілком обгрунтованим, а претензії апелянта на частку в спадковому майні, що належить нашому Клієнту - навпаки, такими не є. Також суд зазначив, що рішенням суду першої інстанції будь-які права апелянта взагалі не порушені.

В обох справах правову позицію будувала партнер Компанії Кристина Кириченко.

Вирок суду для водія, що позбавив життя людину

Співробітники компанії домоглися справедливого вироку для водія, який позбавив життя людину.
Так, у провадженні компанії перебувала справа по ДТП зі смертельними наслідками, по якій Деркач В.В. збив насмерть Шолкову О.В. та зник з місця ДТП, залишивши потерпілу без належної допомоги.
Суд першої інстанції засудив Деркача В.В. до шести років позбавлення волі, однак засуджений, подавши апеляційну скаргу, цілий рік затягував розгляд справи в апеляції. Затягування розгляду відбувалося шляхом встановлення лікарями-психіатрами та іншими лікарями невірних діагнозів для засудженого, численною зміною захисників, які приходили до судових засідань та просили відкласти розгляд справи з метою "належного підготування до судових засідань".
Врешті-решт вирок був винесений, рішення суду першої інстанції залишено в силі.

ДТП зі смертельними наслідками. Коментар адвоката Годні Антона

Наскільки реально притягнути до відповідальності водія, який збив людину насмерть і втік з місця ДТП, можна побачити в цьому сюжеті. 
Адвокат Антон Годня в ефірі новин телеканалу розповідає про деякі особливості складної справи по ДТП зі смертельними наслідками, яке перебуває в провадженні нашої Компанії.

Договір фінансового лізингу або як не «злити» зароблені за багато років гроші

Деякі підприємливі люди, які мають знання у сфері фінансів, юриспруденції та маркетингу, вирішили організувати такий собі бізнес в Україні, який полягає у знаходженні осіб, які мають бажання придбати хороший транспортний засіб за досить привабливу ціну, однак є неуважними, необізнаними у сфері юриспруденції та занадто довірливими. Такі особи потрібні підприємливим людям для того, щоб заволодівати коштами таких довірливих осіб (ошукувати їх).

Особливості заповіту

В емоційно складні моменти нашого життя важливо чітко уявляти подальші дії, аби не губитися в просторах юридичних термінів та коридорах судових установ. Саме тому у даній статті визначимо декілька особливостей такого правочину як заповіт.

Підписатися на Адвокатське бюро «Годня і Партнери» RSS