Godnya-Partners

Договір фінансового лізингу або як не «злити» зароблені за багато років гроші

Деякі підприємливі люди, які мають знання у сфері фінансів, юриспруденції та маркетингу, вирішили організувати такий собі бізнес в Україні, який полягає у знаходженні осіб, які мають бажання придбати хороший транспортний засіб за досить привабливу ціну, однак є неуважними, необізнаними у сфері юриспруденції та занадто довірливими. Такі особи потрібні підприємливим людям для того, щоб заволодівати коштами таких довірливих осіб (ошукувати їх).

Звернення МТСБУ в порядку регресу до винуватця ДТП

Верховний Суд України, приймаючи постанову від 16 листопада 2016 року № 6-2188цс16, зауважив, що МТСБУ має право стягнути відшкодовану шкоду з особи, яка винна у ДТП, і яка не застрахувала свою відповідальність.

Надання земельних ділянок учасникам АТО

Враховуючи ситуацію, яка склалася на даний момент в Україні, головою Державного агентства земельних ресурсів України Сергієм Рудиком було видане спеціальне доручення, адресоване головам місцевих управлінь земельних ресурсів, щодо надання учасникам АТО (антитерористичної операції) в Україні права на позачергове безкоштовне отримання земельних ділянок.

Особливості заповіту

В емоційно складні моменти нашого життя важливо чітко уявляти подальші дії, аби не губитися в просторах юридичних термінів та коридорах судових установ. Саме тому у даній статті визначимо декілька особливостей такого правочину як заповіт.

Підписатися на RSS -  Godnya-Partners