Blogs

Договір фінансового лізингу або як не «злити» зароблені за багато років гроші

Деякі підприємливі люди, які мають знання у сфері фінансів, юриспруденції та маркетингу, вирішили організувати такий собі бізнес в Україні, який полягає у знаходженні осіб, які мають бажання придбати хороший транспортний засіб за досить привабливу ціну, однак є неуважними, необізнаними у сфері юриспруденції та занадто довірливими. Такі особи потрібні підприємливим людям для того, щоб заволодівати коштами таких довірливих осіб (ошукувати їх).

Звернення МТСБУ в порядку регресу до винуватця ДТП

Верховний Суд України, приймаючи постанову від 16 листопада 2016 року № 6-2188цс16, зауважив, що МТСБУ має право стягнути відшкодовану шкоду з особи, яка винна у ДТП, і яка не застрахувала свою відповідальність.

Адвокат (Київ) для вирішення проблем

Кожен чув, що при виникненні проблем в юридичній сфері необхідно звертатися до адвоката. Багато хто іронічно додає, що деякі наймають «адвоката диявола». І говорять про це, не знаючи справжньої підоснови виразу. Щоб зрозуміти цей фразеологізм, слід звернути свій погляд вглиб історії, а точніше - в кінець 20-го століття.

Послуги юриста (Київ) - допомога в найрізніших ситуаціях

Допомога юриста - справа досить специфічна і різнобічна. Так, наприклад, юрист може надавати консультації по оформленню документів або представляти людину в судових інстанціях, а може те й інше - все залежить від спеціалізації. Тим не менш, юристи допоможуть вам зрозуміти закон і пояснять, як ним скористатися, для цього й існують послуги юриста (Київ).

Представництво в суді - найбільша ймовірність виграти справу

За законом, кожен громадянин має право захищатися як самостійно, так і за допомогою адвоката - замість нього на суді може бути присутній його представник. Існує безліч ситуацій, в яких представництво в суді доцільно і виправдано, в деяких з них більш логічно буде використовувати в якості представника родича або близького знайомого, але іноді краще в якості представника використовувати адвоката. У такому випадку, він зможе повноцінно захищати права клієнта, незалежно від того, звинувачують його або ж він сам подав позов.

Послуги адвоката - це незамінна допомога

Адвокат - це та людина, яка допоможе розібратися в законах. У нас є безліч законів і доповнень до них як в кримінальному, цивільному так і інших численних кодексах. Для того, щоб в них розбиратися і розуміти законність своїх дій, потрібен не один рік вивчення законодавства нашої країни. Послуги адвоката - це допомога клієнту не тільки в розумінні законів, а й у бюрократичній частини. Адже часто неправильно оформлений позов або спілкування з відповідачем може звести нанівець всі зусилля, і дати тому лазівку для виходу з ситуації на його користь. Так, наприклад, всі офіційні вимоги або заяви повинні передаватися поштою під відповідну розписку, навіть якщо вони адресовані сусідові по сходовому майданчику. Інакше він може говорити, що їх не отримував. Також існують нюанси оформлення витрат на дитину після розлучення, щоб не отримувати звинувачення в тому, що батько не платить аліменти і не займається його вихованням. Нюансів багато, і всі їх знати не обов'язково, якщо є можливість звернутися до адвоката.

Адвокат по кримінальним справам (Київ) - екстрена юридична допомога

У нашій державі будь-яка людина має право на адвоката, особливо це стосується кримінальних звинувачень. У такому випадку, відмовлятися від його послуг буде вкрай необдумано. Держава надає для всіх бажаючих безкоштовного адвоката, але краще все-таки звернутися до профільного фахівця приватника, адже він буде напряму зацікавлений у виграші клієнта.

Адвокат по сімейним справам (Київ) допоможе вирішити будь-які проблематичні ситуації!

Дійсно, саме питання інтересів в середині сім'ї найбільш складні, їх не так просто вирішити таким способом, щоб максимально задовольнити потреби і побажання усіх сторін. Якщо ви вже потрапили в таке становище, то вам варто звернутися за допомогою до практикуючого професіоналу, який зможе доступно пояснити варіанти розвитку подій після прийняття того чи іншого альтернативного рішення.

Якісна допомога в отриманні ліцензії для вас!

Ліцензія - це дозвіл від держави, яка дає вам право певний час займатися конкретним типом господарської діяльності. Без отримання даного виду дозвільного документу ви не будете мати ніякого права проводити свій бізнес і отримувати прибуток від нього.

Ліцензування: чи можна вирішити даний вид питань без допомоги юриста?

Дійсно, діяльність, що підлягає ліцензуванню, приваблює безліч активних ділових людей. Але їх часто відлякують труднощі, з якими доведеться зіткнутися в процесі отримання бажаної ліцензії. Але якщо ви все ж твердо вирішили реалізувати себе саме в цьому виді діяльності, то вам варто заручитися допомогою практикуючого юриста, який підкаже, як обійти «підводні камені» і максимально спростить весь цей трудомісткий процес.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи